Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HAKKIMIZDA

Ulusal Dijital Baskı ve Reklam Çözümleri

Çorum Sungurlu ilçesinde hayat bulan ULUSALOĞLU TİCARET;

1961 yılından itibaren AKARYAKIT SEKTÖRÜ ile 1983-2004 yılları arasında OTOBÜS İŞLETMECİLİĞİ ile 2004-2010 yılları arasında RENT a CAR ile 1997 yılından beri ise çeşitli ve saygın firmaların olduğu markalar ile MOBİLYA sektöründe hizmet vermektedir.

ULUSALOĞLU TİCARET’in sürekli yenilenen ve kendini geliştiren ticaret politikası bununla sınırlı kalmayıp, reklam sektörüyle de hızına hız katmaya devam etmektedir. Çorum Sungurlu da hayat bulan ticaret, yeni ve çeşitli atılımlarıyla İstanbul da devam etmektedir.

Baskı ve reklam sektöründe 16 yıllık tecrübesiyle önemli bir isme sahip olan "Yelkenci Dijital Baskı" firmasına ortak olarak ilk adımını atmıştır. İlerleyen süreç içerisinde ise ULUSALOĞLU TİCARET, YELKENCİ firmasını komple devir alarak yeni ve saygın bir kimlik olan ULUSAL DİJİTAL BASKI ismi ile 2012 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır.

ULUSAL DİJİTAL BASKI, aylık 40.000 m² baskı kapasitesi ile reklam sektörünün büyük çaplı, her türlü ihtiyacına cevap verebilecek kapasitede olup, ilerleyen yıllarda da sektöre yenilikler katmaya, en yeni teknoloji ile kaliteli hizmetini müşterilerine vermeye devam edecektir.

Misyonumuz; En yeni teknolojilerle müşterilere;uygun,esnek,hızlı ve tatmin edici çözümler sağlamak ve yüksek kalitede ürünler sunmak.

Vizyonumuz; Yeni farklı tasarımlarla ,çalışanlarının ve müşterilerinin memnuyetinin en yüksek seviyede tutulduğu ,profesyonel kadrolarla çalışan kendi alanında en başarılı dijital kopyalama ve baskı şirketi olmaktır.

Ulusal Dijital Baskı

KIRTASİYE - REKLAM - OZALİT - KOPYALAMA

KURULUSLARIMIZ

...

ULUSAL DIJITAL

Kayışdağı Mh. Kayışdağı Yolu Cd. No:225

Ataşehir - İstanbul

...

ULUSALOGLU MOBILYA

Ankara Yolu üzeri No: 57/B

Sungurlu - Çorum

...

ULUSALOGLU PETROL

Ankara Yolu Üzeri No:48/B

Sungurlu - Çorum

...

ULUSALONLINE

www.ulusalonline.com

Copyright © 2015 ulusal dijital baskı çözümleri